ostrzeżenie o Opętaniu!

Video Roberta tak jak miało być OOBE Krok Po Kroku
==> Kliknij Tutaj i Zobacz
Tym razem Robert daje konkretne wskazówki jak wyjść z ciała
lub jak ktoś woli jak osiągnąć świadomy sen (jak już wiemy
z poprzedniego video) 😉

Plus informacja jak uniknąć opętania 😉

Superlotów,
Purple Cat

P.S. Obejrzyj video i wyjdź z ciała.

14 komentarzy

 1. bobbycarrot :

  Jak to jest z tworzeniem rzeczy w astralu (mam tu na myśli jakieś nasze zachcianki, np.jedzenie)? powiedzmy że wychodzisz i masz ochotę zjeść coś konkretnego, mógłbyś opisać jak to wygląda z twojego punktu widzenia, jakie masz odczucia i doznania w porównaniu ze światem fizycznym i czy ma to np. jakiś efekt na ciało fizyczne?
  pozdrawiam

 2. Shizmo :

  Tworzenie rzeczy to jedno, tworzenie postaci to dopiero co 🙂
  Ile fajnych laseczek to ja stworzyłem 🙂 Okej – jedną… ale cud, miód, malina 🙂

  Dobrze, że blog nadal żyje, więcej wpisów by się przydało – Jeden w miesiącu chociaż 🙂

  Pozdro, i wysokich lotów (fajna fota w logo) 🙂

 3. Shizmo :

  Widzę, że coś mało chętnych do zadawania pytań więc może ja coś wyskrobię.

  Co myślisz na temat ośrodków energetycznych w naszych ciałach tzw. czakrach? Czy nie uważasz, że ludzi wierzący w takowe ćakramy ograniczają się „systemem przekonań” typu: „Dziś nie wychodzę z ciała bo po wczorajszym OBE czuję jakby ktoś zamknął mi czakrę trzeciego oka” ?

  Jeżeli wierzysz w te ezoteryczne bajery to czy uważasz, że rozwijanie/odblokowywanie czakramów może mieć jakieś pozytywne bądź negatywne znaczenie w drodze do osiągnięcia OBE?

  Świat jest pełen filozofów, pozdrawiam 🙂

 4. Tonike :

  Ja mam jedno pytanie: co zrobić gdy niefizyczni przyjaciele przestają nam odpowiadać na propozycje przejęcia kontroli nad eksterioryzacją? Chodzi o to że wcześniej bez problemu przejmowali kontrole a teraz już tego nie robią, w czym tkwi problem.

 5. Sylwek :

  Wieczorem robiłem oobe i przestraszyłem się kine słyszałem pisk w uszach. Od tej pory boje się robić oobe i jestem na wpół przytomny. W połowie jestem w rzeczywistości, a w połowie w innym świecie. Co mam zrobic?

 6. Daniel :

  Mam pytanie ostatnio mam okres w którym nie mogę zapamiętać snów a naprawdę się staram. W cze siniej było wszystko ok i co noc zapamiętywałem sen i nawet miałem krótkie OBE. Czy to znaczy że muszę zrobić przerwę ???

 7. Noble :

  Chcesz zrobić sobie przerwę od starania się? Tak to dobry pomysł! Odpuść i obserwuj co się wydarzy. Po prostu skup się na przyjemnym oczekiwaniu niż na staraniu się i wymuszaniu pewnych rzeczy. Z pełną wiarą możesz zasypiać, że zapamiętasz sny, ale niech to będzie przyjemny stan z uczuciem ciepła w sercu.

 8. Daniel :

  Jak sądzisz to co się dzieje w obe to tylko wytwór naszego mózgu czy naprawdę ma to związek ze światem fizycznym

 9. Y---Y :

  93
  Dobre pyt. Daniela…
  Czy Astral to tylko „JA” czy zenergetyzowany Swiat (nawet ten, ktorego nie znamy- inne wymiary etc.)
  R.Monroe staral sie przekonac czytelnikow i odbiorcow przekazu z mediow, ze mogl on odwiedzac swoich znajomych i podziwiac realny swiat z „innej perspektywy”- z perspektywy astralnej.
  W Twoich filmikach nie widze zadnych wzmianek na ten temat..(DAMN!)
  93/93

  Pń 😉

 10. Paulina :

  Mam pytanie : Ile czasu zajęła Ci nauka wychodzenia z ciała? Kiedy poczułeś pierwsze efekty? Jak częste były ćwiczenia? Jak one wyglądały

  Dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam ; )
  Paulina

 11. admin :

  Od jakiegoś czasu przestałem się zastanawiać czy świat poza ciałem to wytwór mózgu czy też alternatywna rzeczywistość. Ktoś może zapytać czy to tylko kreacja podświadomości? Tak jakby podświadomość była czymś nierealnym 🙂 Nie umniejszałbym jej roli 🙂 Znajdując się poza ciałem przeżywa się realne doświadczenia mając własną świadomość. Kiedyś spotkałem pewną postać i mówię do niej jesteś projekcją nierealną nie istniejesz…udowodnij mi, że jesteś czymś więcej niż projekcją. Ta postać odpowiedziała skoro ja jestem projekcją to w takim razie Ty również udowodnij mi, że nią nie jesteś…

 12. admin :

  To częste pytania jakie słyszę 🙂 Chociaż uważam, że odpowiedź na pytanie ile mi zajęła nauka wychodzenia nic nie da poza zaspokojeniem ciekawości. Każdy jest inny i z tym czasem bywa różnie, nie ma zasady. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że gdybym kiedyś spotkał siebie z chwili obecnej to mógłbym wyjść w ciągu kilku dni, jeśli nie tej samej nocy. A tak zajęło mi ok. 5 lat zanim doszedłem do tego jak zwiększyć szansę na wyjścia. Co do ćwiczeń jakie wykonywałem to były to ćwiczenia polegające na czujnej koncentracji i trwały niekiedy kilkakrotnie w ciągu dnia.

 13. Kaśka :

  Robert,nic mi nie wychodzi,a staram się od roku,chyba coś robię źle. Pomozesz mi osiągnąć oobe ?

 14. grzegorz :

  Czy kiedykolwiek istota astralna(pomocnicy lub ktoś inny) pomógł ci w jakimś problemie który miałeś w realu .Chodzi mi o konkretną podpowidż albo”nie martw się wszystko bendzie ok”

Leave a comment
© PurpleCat OOBE.pl